Konferencja 13-14 października 2018

Tym razem ponownie gościliśmy w Pałacu w Brzeźnie. Pałac przywitał nas piękną raczej wiosenną niż jesienną pogodą. 

Zdjęcia: Robert Szymczak In Videre

Konferencja 16-17 czerwca 2018

Tym razem gościliśmy w kolejnym obiekcie grupy Arche hotelu Tobacco w Łodzi 

Zdjęcia: Robert Szymczak In Videre

Konferencja 7 – 8 kwietnia 2018

 

Kolejna odsłona cyklu konferencji Networking & Business już za Nami. W miniony weekend na terenie Pałacu Brzeźno spotkali się członkowie Barter Klubu, znakomici prelegenci i wszyscy sympatycy ideii networkingu w biznesie. Po raz szósty zespół organizatorów stworzył doskonałą okazje do rozmów z biznesem w tle, uczestnicy zyskali szanse na nawiązanie wartościowych relacji i poznanie potencjalnych odbiorców i partnerów. Wspólnie spędzony weekend upłyną pod znakiem doskonałej energii i nowych inspiracji. Tym razem główny obszar rozważań stanowiła tematyka ochrony danych osobowych w firmie ze szczególnym zwróceniem uwagi wprowadzenie RODO i kryptowalutu jako środek płatniczy i obszar inwestycyjny. Wydarzenie rozpoczęła naukę dobrych manier w biznesie. A zakończyły niedzielne warsztaty z mechaniki sprzedaży i kryptowalut, czyli praca w grupach i wzajemna motywacja.Warto również wspomnieć o doskonale przemyślanych atrakcjach takich jak degustacja win włoskich prowadzona przez Wrocławską Winotekę czy niedzielny turniej golfa, którego charytatywny charakter znacząco wspomógł dalsze leczenie i rehabilitacje Darka Ośliźnioka.

Serdecznie dziękujemy prelegentom: Jadwiga Dębicka, Tadeusz Janus, Rafał Matuszczyk, Tomasz Olejnik, Andrzej Bernardyn i Maciej Koper i uczestnikom za ten pełen dobrych doświadczeń weekend i już teraz zapraszamy na kolejne spotkanie 16-17 czerwca w Łodzi.

Zdjęcia: Piotr Kozłowski

Konferencja 17 – 18 luty 2018

Z wielką radością dzielimy się z Wami fotografiami z V edycji Konferencji Networking & Business, która odbyła się w lutym w Hotel ARCHE Częstochowa****.

Na całość składały się ciekawa wykłady w sobotę i w niedzielę. Wykładem weekendu jednogłośnie została okrzyknięta prelekcja Władysława Grochowskiego na temat budowania przez niego biznesu. Wywiad z prezesem autorstwa Michała Kopra z Zawodowych Sprzedawców już niedługo będzie można przeczytać na stronie Barter Klubu. Pan Prezes wstępnie przyjął nasze zaproszenie na czerwcową konferencję (16-17 czerwca w Łodzi) także ciąg dalszy nastąpi. Emocje wzbudziły też prelekcje na temat kryptowalut – Tadusza Janusa i na temat RODO – Piotra Oleszkiewicza. Dlatego też na kwietniowej konferencji (7-8 kwietnia) więcej czasu poświęcimy tym tematom.
Była też wycieczka, kolacja z degustacją whisky, poranne bieganie dla chętnych i dużo czasu poświęconego na rozmowy o biznesie i nie tylko.

Dziękujemy serdecznie prelegentom, organizatorom i sponsorom wydarzenia. Mamy nadzieję, że nie było to ostatnie nasze wspólne przedsięwzięcie.

Konferencja 7-8 października 2017

Z wielką radością dzielimy się z Wami fotografiami z IV edycji Konferencji Networking & Business, która odbyła się w miniony weekend w Hotel Villa Verde Congress & Spa****.

To były dwa dni wypełnione ciekawymi warsztatami, networkingiem i integracją. Zyskaliśmy mnóstwo energii i zaczęliśmy tydzień z wieloma inspiracjami dotyczącymi tego, jak rozwinąć nasze biznesy. Cały event poprowadził Jarosław Szymanek (TwoMemory). Wśród prelegentów znaleźli się również Kamila Gutowski, Magdalena Lewandowska, Joanna Kasprowiak, Michał Wojda, Robert Szymczak, Robert Kłósek, Tomasz Stawiarz, Rafał Matuszczyk i Krzysztof Pilch. Cała ekipa, wspomagana przez Olgę Wilińską, stworzyła z pewnością niezapomniane wydarzenie, pełne wiedzy, kontaktów biznesowych i relaksu.

Dziękujemy serdecznie prelegentom, organizatorom i sponsorom wydarzenia. Mamy nadzieję, że nie było to ostatnie nasze wspólne przedsięwzięcie.

P.S. To jeszcze nie koniec fotografii z tego wydarzenia, więcej niedługo!

Konferencja 10-11 czerwca 2017

Kolejna edycja konferencji Networking & Business odbyła się 10 i 11 czerwca w Pałacu Wąsowo koło Poznania. Jak zwykle nie zabrakło dawki cennej i ciekawej wiedzy, czasu na integrację oraz luźne rozmowy biznesowe. Przedsiębiorcy z całej Polski spotkali się, by w czasie wspólnie spędzonego weekendu nawiązać wartościowe relacje i współprace biznesowe oraz zdobyć wiedzę przekazywaną przez praktyków, podpowiadających jak zachować work-life balance: osiągać cele zarówno zawodowe jak i prywatne, oraz zapewnić bezpieczeństwo i stabilną przyszłość sobie i swoim najbliższym.

Ważną część minionej konferencji stanowiła oficjalna inauguracja działania sklepu internetowego MRÓWKA TOP: marketu budowlano-remontowego, oferującego tysiące produktów potrzebnych zarówno do budowy czy remontu domu, jak jego odpowiedniego wyposażenia i ozdoby. Zakupów w sklepie internetowym mrowka.abstore.pl dokonywać można o każdej porze dnia i nocy, będąc w każdym miejscu w Polsce – każda zamówiona rzecz zostanie w ekspresowym tempie przywieziona pod wskazany adres.

Poniżej przedstawiamy fotografie będące wspomnieniem minionej konferencji. Zapraszamy nie tylko do ich oglądania, ale i do zakupów i polowania na promocje w sklepie mrowka.abstore.pl!

Konferencja 11-12 marca 2017

Kolejna udana Konferencja za nami. Na Konferencji spotykają się członkowie Barter Klubu, przyszli członkowie, sympatycy, przedsiębiorcy. Barter Klub to organizacja zrzeszająca przedsiębiorców, którzy wymieniają się swoimi produktami lub usługami w ramach barteru wielostronnego. Konferencja to ciekawe wykłady  – praktyków dla praktyków. Oprócz wykładów jest także czas na networking, nawiązanie relacji, możliwość poznania swoich Klientów. Każdy ma szansę dać się poznać i poznać innych – w różnych sytuacjach – w czasie wykładów, ćwiczeń warsztatowych, posiłków, wieczornej zabawy czy porannego joggingu.
Konferencja Business and Networking to bardzo dużo inspiracji, pomysłów, projektów, powstają nowe biznesy, nowe współprace i nowe koncepcje – nawet takie jak jednorożec zysków.
Podsumowując konferencja zakończyła się ponad 20-toma transakcjami miedzy klubowiczami, perspektywą kolejnych oraz pomysłami na dwa nowe przedsięwzięcia klubowiczów.

Konferencja 28-29.01.2017