Konferencja 7-8 października 2017

Z wielką radością dzielimy się z Wami fotografiami z IV edycji Konferencji Networking & Business, która odbyła się w miniony weekend w Hotel Villa Verde Congress & Spa****.

To były dwa dni wypełnione ciekawymi warsztatami, networkingiem i integracją. Zyskaliśmy mnóstwo energii i zaczęliśmy tydzień z wieloma inspiracjami dotyczącymi tego, jak rozwinąć nasze biznesy. Cały event poprowadził Jarosław Szymanek (TwoMemory). Wśród prelegentów znaleźli się również Kamila Gutowski, Magdalena Lewandowska, Joanna Kasprowiak, Michał Wojda, Robert Szymczak, Robert Kłósek, Tomasz Stawiarz, Rafał Matuszczyk i Krzysztof Pilch. Cała ekipa, wspomagana przez Olgę Wilińską, stworzyła z pewnością niezapomniane wydarzenie, pełne wiedzy, kontaktów biznesowych i relaksu.

Dziękujemy serdecznie prelegentom, organizatorom i sponsorom wydarzenia. Mamy nadzieję, że nie było to ostatnie nasze wspólne przedsięwzięcie.

P.S. To jeszcze nie koniec fotografii z tego wydarzenia, więcej niedługo!

Konferencja 10-11 czerwca 2017

Kolejna edycja konferencji Networking & Business odbyła się 10 i 11 czerwca w Pałacu Wąsowo koło Poznania. Jak zwykle nie zabrakło dawki cennej i ciekawej wiedzy, czasu na integrację oraz luźne rozmowy biznesowe. Przedsiębiorcy z całej Polski spotkali się, by w czasie wspólnie spędzonego weekendu nawiązać wartościowe relacje i współprace biznesowe oraz zdobyć wiedzę przekazywaną przez praktyków, podpowiadających jak zachować work-life balance: osiągać cele zarówno zawodowe jak i prywatne, oraz zapewnić bezpieczeństwo i stabilną przyszłość sobie i swoim najbliższym.

Ważną część minionej konferencji stanowiła oficjalna inauguracja działania sklepu internetowego MRÓWKA TOP: marketu budowlano-remontowego, oferującego tysiące produktów potrzebnych zarówno do budowy czy remontu domu, jak jego odpowiedniego wyposażenia i ozdoby. Zakupów w sklepie internetowym mrowka.abstore.pl dokonywać można o każdej porze dnia i nocy, będąc w każdym miejscu w Polsce – każda zamówiona rzecz zostanie w ekspresowym tempie przywieziona pod wskazany adres.

Poniżej przedstawiamy fotografie będące wspomnieniem minionej konferencji. Zapraszamy nie tylko do ich oglądania, ale i do zakupów i polowania na promocje w sklepie mrowka.abstore.pl!

Konferencja 11-12 marca 2017

Kolejna udana Konferencja za nami. Na Konferencji spotykają się członkowie Barter Klubu, przyszli członkowie, sympatycy, przedsiębiorcy. Barter Klub to organizacja zrzeszająca przedsiębiorców, którzy wymieniają się swoimi produktami lub usługami w ramach barteru wielostronnego. Konferencja to ciekawe wykłady  – praktyków dla praktyków. Oprócz wykładów jest także czas na networking, nawiązanie relacji, możliwość poznania swoich Klientów. Każdy ma szansę dać się poznać i poznać innych – w różnych sytuacjach – w czasie wykładów, ćwiczeń warsztatowych, posiłków, wieczornej zabawy czy porannego joggingu.
Konferencja Business and Networking to bardzo dużo inspiracji, pomysłów, projektów, powstają nowe biznesy, nowe współprace i nowe koncepcje – nawet takie jak jednorożec zysków.
Podsumowując konferencja zakończyła się ponad 20-toma transakcjami miedzy klubowiczami, perspektywą kolejnych oraz pomysłami na dwa nowe przedsięwzięcia klubowiczów.