Konferencja 13-14 października 2018

Tym razem ponownie gościliśmy w Pałacu w Brzeźnie. Pałac przywitał nas piękną raczej wiosenną niż jesienną pogodą.

Zdjęcia: Robert Szymczak In Videre

Konferencja 16-17 czerwca 2018

Tym razem gościliśmy w kolejnym obiekcie grupy Arche hotelu Tobacco w Łodzi

Zdjęcia: Robert Szymczak In Videre

Konferencja 7 – 8 kwietnia 2018

Kolejna odsłona cyklu konferencji Networking & Business już za Nami. W miniony weekend na terenie Pałacu Brzeźno spotkali się członkowie Barter Klubu, znakomici prelegenci i wszyscy sympatycy ideii networkingu w biznesie. Po raz szósty zespół organizatorów stworzył doskonałą okazje do rozmów z biznesem w tle, uczestnicy zyskali szanse na nawiązanie wartościowych relacji i poznanie potencjalnych odbiorców i partnerów. Wspólnie spędzony weekend upłyną pod znakiem doskonałej energii i nowych inspiracji. Tym razem główny obszar rozważań stanowiła tematyka ochrony danych osobowych w firmie ze szczególnym zwróceniem uwagi wprowadzenie RODO i kryptowalutu jako środek płatniczy i obszar inwestycyjny. Wydarzenie rozpoczęła naukę dobrych manier w biznesie. A zakończyły niedzielne warsztaty z mechaniki sprzedaży i kryptowalut, czyli praca w grupach i wzajemna motywacja.Warto również wspomnieć o doskonale przemyślanych atrakcjach takich jak degustacja win włoskich prowadzona przez Wrocławską Winotekę czy niedzielny turniej golfa, którego charytatywny charakter znacząco wspomógł dalsze leczenie i rehabilitacje Darka Ośliźnioka.

Serdecznie dziękujemy prelegentom: Jadwiga Dębicka, Tadeusz Janus, Rafał Matuszczyk, Tomasz Olejnik, Andrzej Bernardyn i Maciej Koper i uczestnikom za ten pełen dobrych doświadczeń weekend i już teraz zapraszamy na kolejne spotkanie 16-17 czerwca w Łodzi.

Zdjęcia: Piotr Kozłowski

Konferencja 17 – 18 luty 2018

Z wielką radością dzielimy się z Wami fotografiami z V edycji Konferencji Networking & Business, która odbyła się w lutym w Hotel ARCHE Częstochowa****.

Na całość składały się ciekawa wykłady w sobotę i w niedzielę. Wykładem weekendu jednogłośnie została okrzyknięta prelekcja Władysława Grochowskiego na temat budowania przez niego biznesu. Wywiad z prezesem autorstwa Michała Kopra z Zawodowych Sprzedawców już niedługo będzie można przeczytać na stronie Barter Klubu. Pan Prezes wstępnie przyjął nasze zaproszenie na czerwcową konferencję (16-17 czerwca w Łodzi) także ciąg dalszy nastąpi. Emocje wzbudziły też prelekcje na temat kryptowalut – Tadusza Janusa i na temat RODO – Piotra Oleszkiewicza. Dlatego też na kwietniowej konferencji (7-8 kwietnia) więcej czasu poświęcimy tym tematom.
Była też wycieczka, kolacja z degustacją whisky, poranne bieganie dla chętnych i dużo czasu poświęconego na rozmowy o biznesie i nie tylko.

Dziękujemy serdecznie prelegentom, organizatorom i sponsorom wydarzenia. Mamy nadzieję, że nie było to ostatnie nasze wspólne przedsięwzięcie.